O kancelarii

Kancelaria Adwokacka adw. Dariusza Jasaka powstała w 2012 roku. Założycielem Kancelarii jest adw. Dariusz Jasak, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi.

Misją kancelarii jest wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, a także pełne zrozumienie istoty działalności biznesowej naszych Klientów. Chcemy być nie tylko profesjonalnym doradcą prawnym, ale przede wszystkim partnerem biznesowym. Partnerem, który zapewnia bezpieczeństwo prawne, dostarcza szybkie i skuteczne rozwiązania, które pozwolą wzmocnić pozycję rynkową naszych Klientów oraz ich konkurencyjność, a w konsekwencji odnieść zamierzony sukces gospodarczy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią Prawną, która stawia sobie za cel sprostanie wszystkim oczekiwaniom prawnym naszych Klientów. Celem prowadzonej przez Kancelarię działalności jest dostarczanie naszym Klientom optymalnych rozwiązań prawnych tworzących bezpieczne warunki prowadzenia działalności gospodarczej.

Mając powyższe na uwadze Kancelaria w sposób elastyczny reaguje na zmiany systemu prawa w sferze życia gospodarczego, świadcząc tym samym kompleksową i pewną obsługę prawną dla przedsiębiorców. Z jednej strony reagujemy bowiem na potrzeby rynku na usługi prawnicze, z drugiej wychodzimy naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości prawnej.

Świadczenie kompleksowej obsługi prawnej wymaga specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin prawa. Doświadczenie zawodowe adwokata Dariusza Jasaka pozwala sprostać tym oczekiwaniom, niemniej jednak Kancelaria korzysta również z wiedzy doświadczonych prawników, którzy uczestniczą w obsłudze Klientów oraz współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami z innych kancelarii.

Docelowymi Klientami kancelarii są przede wszystkim przedsiębiorcy, w tym spółki prawa handlowego. Stałe doradztwo prawne świadczone jest również na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Miło nam będzie powitać Państwa w gronie współpracujących z nami Klientów !

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Kancelarii !


Dariusz Jasak
adwokat